Lærerne på Freja Skolen

 

Lise, Børnehaveklasselærer for årgang 2019, samt SFO-leder.

lise@freja-skolen.dk

Bettina, klasselærer for årgang 2018.

bettina@freja-skolen.dk

 

Mette, klasselærer for årgang 2017.

mette@freja-skolen.dk

Anne Sofie, klasselærer for årgang 2016.

anne_sofie@freja-skolen.dk

Martin, klasselærer for årgang 2015.

martin@freja-skolen.dk

Markus, klasselærer for årgang 2014 & 2013.

markus@freja-skolen.dk

 

Marina, klasselærer for årgang 2012 & 2011.

marina@freja-skolen.dk

 

Gisela, skoleleder, samt klasselærer for årgang 2010.

leder@freja-skolen.dk